+90 216 469 46 46
info@skymobilambulans.com

Sky Mobil Ambulans; fuar, davet, konser, toplantı, yemek v.b. organizasyonları, sportif aktiviteleri düzenleyen ve film ve dizi çekimleri gibi organizasyonlar gerçekleştiren firmalara da destek vermekte, sağlık konusuyla ilgili her türlü problem çözümünde onların yanında olmaktadır.

Hastanızın ileri tetkik ve tedavi için daha büyük şehirlere nakledilmesi gerektiğinde ya da tedavisi tamamlanan hastanızın bir başka şehre nakli gerektiğinde tam donanımlı ambulansımız ve yedek şoförlü nakil ekibimiz ile güvenli ve rahat bir yolculuk sizleri bekliyor.

Şantiyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği İş kazalarının %10’unun, ölümlü iş kazalarının ise %31’inin inşaatta meydana gelmesi inşaat sektörünün iş sağlığı ve güvenliği alanında taşıdığı riski açıkça ortaya koymaktadır.İnşaat işçileri, asbestozisten,sırt ağrılarına, el kol titreşimi sendromundan, çimento yanıklarına kadar çok çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır. SKY Mobil Ambulans'la tam donanımlı ve düzenli servis bakımlı yeni ambulanslarımız acil sağlık tedbiri için şantiyenizin önünde hazır bekleyecektir. Artık altın dakikalar için güvendesiniz.

SKY Mobil Ambulanss, en son teknoloji ile donatılmış, il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı ambulansları ile hizmetinizdeyiz.