+90 216 469 46 46
info@skymobilambulans.com

Hakkımızda

Bizimle çalışmak istermisiniz ?  !İlkyardım ve kurtarma konuları beraberinde deneyimli sağlık ekibi, ekipmanı ve ambulans hizmetleri konusunda deneyimli çalışanlara her zaman ihtiyacımız olmaktadır. Eğer siz de aradığımız özelliklere sahipseniz İLETİŞİM adresimise CV’nizi gönderebilirsiniz.!

2012  yılında kurulan SKY Mobil Ambulans, geniş hizmet yelpazesi ve konusunda uzman kadrosuyla  yasal düzenlemelere uygun olarak dünya standartlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

SKY Mobil Ambulans, hızlı, insan odaklı yaklaşım, kaliteli ,  kara ambulansı, hasta transferi organizasyonu, , organizasyonlara, sitelere, okullara, sosyal tesislere revir ve ambulans hizmetlerini en etkin şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

SKY Mobil Ambulanss, en son teknoloji ile donatılmış, il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı ambulansları ile il sağlık müdürlüğünden çalışma izin belgeli alanında uzman hekim, ambulans ve Acil Bakım Teknikeri (AABT/Paramedik), Acil tıp teknisyeni (ATT) ve Sağlık Bakanlığı İlkyardım Sertifikalı sürücülerden oluşan ekipleri  ile hizmetinizdeyiz.

SKY Slider - Ambulans X 3

Hayat kurtarmaya, olabilecek tehlikeleri en aza indirmeye yönelik olan ilkyardımın öneminin geniş kitleler tarafından bilinmesi gerekiyor. Bildiğiniz gibi ülkemizde trafik kazaları ve doğal afetler gibi önceden bilinemeyen ani kazalar sıklıkla meydana geldiğinden ilk yardım eğitimi daha çok önem kazanıyor. İlk yardım eğitimlerine daha geniş fazla insanın katılması gerektiğinin en önemli husus olduğunu söylemeliyiz. Ülkemizde çok az sayıda kişi, acil müdahale anında neler yapabileceğini biliyor. Çoğu kişi gerek sürücü belgesi eğitimlerinde gerekse diğer eğitimlerde ilk yardım öğrenmiş olmasına rağmen, ülkemizde yaşanan kaza oranı sıklıklarını göz önünde bulundurduğumuzda, bilinçli ve kuralları iyi özümsemiş kişi sayısının yetersiz kalmaktadır.

Her Türlü Sağlık sorunuzda  kesintisiz mobil sağlık hizmeti

 

Hizmetlerimiz