+90 216 469 46 46
info@skymobilambulans.com

Festival zamanı

Kemer Golf & Country Club yine önemli bir organizasyona kapılarını açacak. Binicilik dünyasının heyecanla beklediği ve üç ayaktan oluşan KG&CC 2014 Kış Binicilik Festivali hafta sonu start alacak.

 

Binicilik dünyasının heyecanla beklediği, ilgiyle izlediği, kıyasıya mücadele ettiği KG&CC 2014 Kış Binicilik Festivali hafta sonunda ilk ayak müsabakası ile başlıyor. Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri olan Kemer Golf & Country Club’ın ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyon 2 ayak ve 1 final yarışmasından oluşacak ve 3 hafta sürecek.
Binicilik dünyasının önemli etkinlikleri arasında yer alan 2014 Kış Binicilik Festivali’ne camianın önde gelen tanınmış isimleri de katılıyor.
Geleneksel Kış Binicilik Festivali, Türkiye’de binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması ve gelişmesi açısından önem taşıyor. Festival, ülkemizde bu alanda düzenlenen profesyonel müsabakaların çoğalmasına destek sağlıyor, gelecek vaat eden yeni yeteneklerin kendilerini göstermelerine olanak tanıyor. Festivalin bu yıl lig sponsorluğunu ise Avek Audi quattro, sağlık sponsorluğunu Sky Mobil Ambulans, medya sponsorluklarını da Vatan ve Milliyet Gazetesi ile Radyo D üstleniyor.
Türkiye’nin en iyi isimlerini bir araya getirecek KG&CC Kış Binicilik Festivali’nde zirve keyfini yaşayacak olan davetliler; aynı zamanda Kemer Golf & Country Club Atlı Spor Kulübü içinde yer alacak Audi standında, yeni Audi modelleri ile tanışacak.

Bir Yorum Yazın